В Україні заборонять продаж кримських вин

7

У відповідності до Указу Президента щодо ведення санкцій в Україні буде заборонений продаж багатьох кримських виробників вина, найвідомішими серед яких є «Масандра» та «Новий Світ».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив гендиректор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

«Ще сьогодні зранку вони були у вільному продажу, а ввечері заборонені. Зараз остання можливість купити продукцію, до якої звикли українці», — написав він.

До кожного з підприємств застосований цілий арсенал санкцій, серед яких блокування активів, обмеження торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів за кордон, зупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, анулювання ліцензій та дозволів. Це означає, що всі торгові мережі, які купили товар, тепер не мають права за нього розраховуватись. Санкції діють рік, але скоріше за все вони будуть подовжені.

Багато з виробників перенесли свої виробництво з півострову до України. Під санкції у той же час не потрапили такі кримські виробники віна, як «Коктебель», «Інкерман» та «Магарач».

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: