В Україні знов хуртовини, мокрий сніг та ожеледиця

Погіршення погодних умов знову очікується в Україні 8 та 9 лютого. Синоптики попереджають про посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини та мокрий сніг.

За повідомленням Українського гідрометцентру, вдень 8 лютого в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях очікуються сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу.

Крім того, 9 лютого сильний сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини та ожеледиця на дорогах очікується у Сумській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Жітомирській, Черкаській, місцями в Київській та Чернігівській областях. А в Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській областях сіноптики прогнозують сильний дощ і мокрий сніг, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, ожеледицю на дорогах .

Такі несприятливі погодні умови можуть призвести до припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, порушення роботи електричних мереж комунального господарства в більшості областей країни (крім південних).

Сумчани, будьте обережні! Без нагальної потреби не користуйтеся власним автотранспортом у ці дні!

Поділитися в соціальних мережах: