Великій сумській родині – достойне житло

Житло для сімї Колонтаєвських у селі Сад Сумського району придбали у грудні 2017 року. Поступово сімя за рік перетворилася на дитячий будинок сімейного типу, де наразі виховується 9 дітей.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей з урочистою місією відкриття будинку сімейного типу до садиби прибули Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, заступник голови обласної державної адміністрації Микола Подопригора та представники обласної, районної і місцевої влади.кул1

За словами Миколи Подопригори, новий будинок для родини було придбано ще минулого року за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.кул2

Зустрічали дорогих гостей, як і годиться у кожній привітній оселі,  хлібом-сіллю. Потім учасників урочистого заходу запросили до садиби. Микола Кулеба подивився на кімнати дітей, розпитав старших про навчання, запитав чи допомагають дівчатка мамі у приготуванні їжі і по господарству.

Є така народна мудрість про три речі, які повинен зробити  у своєму житті справжній чоловік, вони відомі кожному: побудувати будинок,  посадити дерево і народити сина. Будинок у родини Колонтаєвських вже є, синів аж п’ятеро, а от дерево господар посадив разом із Миколою Кулебою, Миколою Подопригорою та Геннадієм Дорошенком.

Наприкінці зустрічі діти запропонували зробити світлини на згадку про цей незабутній день.кул3

У нашій країні сьогодні складається добра традиція – створення  таких дитячих будинків сімейного типу, в яких родинне оточення, тепло, затишок та надію на майбутнє знайдуть усі діти, які з тих чи інших причин позбавлені батьківської любові та піклування.

Джерело: sm.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: