Верховна рада встановила авіаційний збір для пасажирів та вантажів. Чи дорожчатимуть квитки?

13 липня Верховна Рада України ухвалила закон, який встановлює однакові для всіх правила справляння державних зборів в авіації. Обов’язковий збір діятиме для всіх пасажирів внутрішніх та міжнародних рейсів, повідомили у Мінінфраструктури.

Зміни до Повітряного кодексу України підтримали 256 депутатів. Міністр інфраструктури Владислав Криклій запевняє, що підвищення цін на квитки через цей закон не відбудеться.

“Закон чітко визначає особливості справляння державного збору як за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, так і за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України. Це обов’язковий збір для всіх пасажирів внутрішніх та міжнародних рейсів. Але такі зміни ніяк не означають, що ми запроваджуємо нові авіаційні збори або збільшуємо їх розмір. Прийнятим законом встановлюються єдині правила гри для всіх авіаперевізників. Вдячний депутатам за схвалене рішення,” – прокоментував він.

У Міністерстві також додають, що  справляння вищезазначених зборів – успішна міжнародна практика, яка використовується у таких  країнах як Іспанія, Великобританія, Франція, Німеччина, Австрія, США, Китай та Австралія.

Тож туристи, які планували закордонні подорожі, можуть не хвилюватись – ціни на квитки за рахунок збору не підвищаться.

Поділитися в соціальних мережах: