Відеокамери і кнопки швидкого реагування — «больові точки» сумської поліції

31

Питання фінансування силових структур неодноразово піднімалося керівництвом Сумської Нацполіціі і регулярно розглядався депутатами Сумської міськради, пише 0542.

Не дивлячись на це, фінансування, на думку самих поліцейських, фактично не перевищує 20% від необхідного обсягу, що в свою чергу іноді є перешкодою для виконання професійних обов’язків на високому рівні.

Так, «больовими точками», за словами начальника міськвідділу поліції у Сумах, на протязі декількох років залишаються камери відеоспостереження і кнопки миттєвого реагування. Для порівняння, в Чернігові на території міста функціонує 40 камер, в Тернополі — 200, при цьому бюджет міст значно поступається сумському.

«З 9 камер відеоспостереження, які встановлені в 2015 році, 8 не відповідають технічним вимогам. Дуже низький дозвіл не дозволяє передати картинку нормальної якості. Замість їдучого автомобіля монітор показує просто світлу точку», — звертає увагу парламентаріїв Павло Карабута.

Ось і на останній сесії з необхідних 2 млн. 381 тис. грн., про які заявляв начальник патрульної поліції м. Суми Андріан Горбачевський на засіданні депутатської комісії з питань соціально економічного розвитку, депутати, за рекомендацією профільної комісії, виділять тільки 855 тис. грн . Але гроші будуть надходити частинами, у міру наявності їх в міському бюджеті. Перші 300 тис. грн. обіцяють в червні.

Але і ця сума вже розписана: на ремонт службових транспортних засобів витратять 95 тис. грн, на ремонт приміщень — трохи більше 150 тис. грн, і тільки 7, 5 тис. грн. підуть на закупівлю відеореєстраторів і камер для автомобілів патрульних поліцейських.

Поділитися в соціальних мережах: