Відпустка з маленькими дітьми: відомий лікар розвінчує міфи

Доктор Комаровський розповів, чи можна з маленькою дитиною їхати у відпустку в гори і розвінчав деякі міфи про відпочинок з дітьми на морі.

Комаровскому поставили запитання про те, чи можна з трирічною дитиною поїхати на відпочинок в гори, наприклад, в Альпи, і чи не викличе у малюка підйом на канатних дорогах гірську хворобу, повідомляє портал rbc.ua.

На це дитячий лікар відповів, що з трирічною дитиною можна їздити в гори, і немає ніяких протипоказань. Однак він порадив орієнтуватися по малюкові і стежити за його станом і адаптацією.

“Практично впевнений, що все буде безпечно, якщо відразу після підйому не будете навантажувати малюка фізично і стежити за його станом. Якщо у нього задишка, то це не означає, що йому протипоказана висота і відпочинок в горах, просто орієнтуйтеся на вік і враховуйте можливості адаптації маленької дитини “, – зазначив Комаровський.

Також він пояснив, що поїздка на море з малюком повинна бути максимально комфортною і безпечною, а їхати тільки заради того, щоб поплавати в морі, але при цьому жити в жахливих умовах – не варто.

Для повноцінного відпочинку дитині потрібно:

  • нормальне житло;

  • нормальне харчування;

  • безпечна вода;

  • можливість отримання якісної медичної послуги в разі потреби.

Джерело: hyser.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: