Відтепер до мера знов можна звернутися онлайн

2

З 2 червня написати звернення до міського голови сумчани можуть через Державну систему електронних звернень. Повідомлення можна відправити безкоштовно та цілодобово.

Модуль онлайн-приймальні міського голови буде відключений, — повідомляє інформаційний портал Сумської міськради.

Відтепер у головному меню сайту розміщено окремий розділ «Електронне звернення», який містить посилання на Державну систему електронних звернень. Зареєструватися на ньому можна як за допомогою цифрового підпису, так і без нього.

1

Для направлення звернення або інформаційний запит в електронній формі до міського голови, Сумської міської ради чи її виконавчих органів необхідно на етапі формування звернення в полі «Установа» набрати «Виконавчий комітет Сумської міської ради» (достатньо ввести перших кілька літер, система підлаштується автоматично).

Довідка: Регламентом роботи виконавчих органів Сумської міської ради передбачено здійснення прийому електронних звернень громадян відповідно до Положення про Державну інформаційну систему електронних звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2013 № 958. 

Поділитися в соціальних мережах: