Відзвітували про ремонт колектора на вулиці Сеченова у Сумах

Сьогодні на виїзному брифінгу розповіли, як  ремонтують  каналізаційний  коллектор на вулиці Сеченова. Він забезпечує водовідведення каналізаційних стоків із Курського мікрорайону до центру міста.

Колектор не ремонтувався більше 40 років. За цей час  залізобетонні труби зруйнувалися.

За словами Віталія Дроб’язка, директора ТОВ «СБК «Сумиводбуд», наразі їх замінюють на нові – поліетиленові, які мають термін експлуатації близько ста років.

«Вже зроблено 400 метрів по вулиці Вигонопоселенській, 120 метрів по вулиці Сєченова. Залишилося метрів 500 по вулиці Сєченова і під залізничними шляхами близько 50 метрів», – розповів Віталій Дроб’язко.

Завдяки роботі машин для горизонтального буріння робітники не розривають весь колектор, а роблять ями через кожні 150-200 метрів, куди запускають поліетиленові труби.

На сьогоднішній день у Сумах ремонтують кілька колекторів. Міський голова Олександр Лисенко запевнив, що за 2018-2020 роки планують зробити всі магістральні та самотічні мережі в Сумах.

Цьогоріч з міського бюджету на ремонт колекторів виділили 40 мільйонів гривень, у наступному планують надати близько 50 мільйонів.

Галіна Корявко

 

Поділитися в соціальних мережах: