Викрадач рослин у Сумах отримав 2 роки в’язниці

У сумських судах нещодавно розглянули дві справи викрадачів рослин.
Перед Сумським районним судом постала жителька с. Підліснівка. У червні опівночі вона обікрала клумбу біля адмінбудівлі місцевого сільськогосподарського підприємства. Тут були висаджені дорогі лілії, кущі самшиту. Вона викопала дві лілії одного сорту, дві — іншого, дев’ять кущів самшиту — і забрала це все додому. По дорозі загорнула ще до сільради — там жінка потай викопала два молодих деревця туї. Потім накрадене жінка поїхала продавати на базар. Куші самшиту продала без проблем, а от туї привернули увагу правоохоронців, адже в домашніх умовах такі саджанці на продаж виростити дуже непросто. Вдома у неї знайшлися інші вкрадені кущі. Всі рослини правоохоронці передали назад власникам.
У суді жінка не заперечувала свою провину — і в якості покарання її засудили до 200 годин громадських робіт.
На саджанцях туї та самшиту спеціалізувався й інший злодій — сумчанин, двічі судимий за наркотики. Увечері в квітні він разом з товаришем переліз через паркан Сумського міського центру зайнятості та викопав сім саджанців туї «Ізумруд» вартістю більше 5,5 тис. грн. Саджанці вони продали за безцінь, гроші швидко закінчилися — і на початку травня вони так само через паркан забралися в садок і викопали 10 кущів декоративного самшиту вартістю понад 900 грн.
Ураховуючи те, що підсудний є рецидивістом і крадіжку він здійснював разом з подільниками, та ще й з проникненням на чужу територію, Зарічний райсуд засудив його до двох років позбавлення волі.

Джерело: Ваш Шанс

Поділитися в соціальних мережах: