Винуватець резонансної ДТП на Роменській подав апеляційну скаргу

Водій Владислав Павлик, що на початку лютого цього року, керуючи автомобілем Chevrolet Aveo, збив на пішоходному переході 16-річну Карину Житник, подав апеліційну скаргу, якою оскаржувалася постанова слідчого судді Зарічного районного суду м Суми про накладення арешту на майно підозрюваного. Йдеться про речі, вилучені правоохоронними органами під час санкціонованого обшуку автомобіля особи.

Колегія суддів кримінальної палати Апеляційного суду Сумської області відмовила стороні захисту у задоволенні апеляційної скарги.

Клопотання про арешт майна до суду першої інстанції подав слідчий. Мотивував його тим, що вилучені речі зберегли на собі сліди кримінального злочину і можуть містити відомості про обставини його скоєння. Слідчий суддя, враховуючи норми п. 1 ч. 2 ст.170 КПК України, які допускають арешт майна з метою забезпечення збереження речових доказів, клопотання задовольнив.

Однак з таким рішенням Зарічного районного суду не погодився захисник підозрюваного і звернувся до суду апеляційної інстанції зі скаргою, в якій просив скасувати рішення місцевого суду, оскільки не було взято до уваги зауваження про факти, викладені в протоколі обшуку, і наклав арешт на речі, які були належними до автомобіля, яким керував його підзахисний.

Розглянувши матеріали справи та оцінивши доводи сторін кримінального провадження, колегія суддів апеляційного суду залишила в силі рішення суду першої інстанції, оскільки слідчим суддею було вірно застосовано положення і норми кримінального процесуального закону.

Джерело: dancor.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: