«Віра, надія, любов»: у Сумах зібрали кошти для онкохворої дівчинки

У Сумах відбувся другий благодійний концерт класичної музики «Віра, надія, любов». Головна мета його проведення –  зібрати кошти на лікування трирічної онкохворої дівчинки. Організували захід викладачі та студенти СумДПУ  в рамках проекту Міжнародного дитячо-молодіжного форуму «Спорт-Арт-2019».

«Лібертанго», «Чорні брови, карі очі», «Танцюючий скрипач» та різні арії з опер  лунали на концерті. Їх виконали студенти СумДПУ та співаки театру драми та музичної комедії імені Щепкіна.

«Цей захід для душі, а не тільки для благодійності. І ті люди, які сьогодні тут зібралися, ми їм вдячні, і в дарунок наші студенти та всі учасники дадуть їм можливість насолодитися музикою і співом», – говорить Любов Пшенична, перший проректор СумДПУ.

Кошти на лікування збирали до спеціальної скриньки. Всього ті, хто прийшов на концерт, пожертвували 4 600 гривень. Їх передадуть на лікування хворої дівчинки.

 «Дай Бог,  щоб у нас благодійність продовжувалась і далі, тому що зараз таке важке життя, і не кожен зможе заробити, наприклад, на дороге лікування», – говорить Анна Черкасенко, сумчанка.

Зауважимо, на першому концерті збирали кошти на лікування дівчини, яка постраждала у ДТП поблизу СумДПУ минулої зими. Тоді зібрали понад 5 тисяч гривень.

Галіна Корявко

 

Поділитися в соціальних мережах: