Віртуальний гід: Іван Харитоненко проводить екскурсію містом

Іван Харитоненко, який особисто проводить екскурсію містом. Ні, вам не почулося. Завдяки новому додатку із віртуальним гідом ви можете дізнатися цікаві історії про пам’ятки Сум. Як це працює?

Завантажуєте додаток і поринаєте у віртуальний світ. Сумські винахідники створили програму, у якій Іван Харитоненко розповідає про визначні місця в обласному центрі. Цьогоріч розробили 15 локацій, де можна подивитися та послухати історію тієї чи іншої будівлі. Маршрут пролягає центром міста, його загальна тривалість близько трьох годин.

Біля кожної пам’ятки встановлена о табличка. На ній зображений QR-код. Його потрібно відсканувати, і одразу після цього завантажиться додаток, в якому з’явиться віртуальний гід.

Не випадково у ролі гіда виступає саме Іван Харитоненко. Це відомий меценат, завдяки діяльності якого будувалося місто Суми. Розробляли його образ кілька місяців. Основна проблема під час створення моделі – це невелика кількість фото чоловіка: їх всього 3.

“Із цих трьох необхідно вибрати щось середнє, і потім за цими картинками створити 3D-модель. Потім її розмалювати, заструктуризувати, заанімувати і вставити віртуальний скелет”, – ділиться секретами створення віртуального гіда Антон, розробник 3D-моделі.

Головна ідея додатку полягає у тому, аби показати сумчанам місто трохи з іншого боку.

“Люди кожен день ходять на роботу, і вони до пам’яток архітектури ставляться як до буденності і не знають тієї цікавої історії, тих якихось унікальних фактів, що можна розказати про місто, за що можна пишатися своїм містом”, говорить Володимир Никоненко, начальник відділу маркетингу, промоції та туризму управління стратегічного розвитку міста Сумської міськради.

Наступного року розробники обіцяють розробити ще 31 локацію.

Подробиці – у сюжеті на СТС.

Поділитися в соціальних мережах: