Вишам дають ще один інструмент боротьби з плагіатом

Міністерство освіти і науки України уклало угоду з розробником сервісу Plagiat.pl, яке передбачає можливість для вітчизняних вишів вводити міжнародну систему виявлення плагіату на безкоштовній основі. Договір розрахований на найближчі п’ять років. Таку інформацію передає «Інформ-UA». У повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки України говориться, що програмне забезпечення дозволить виявляти незаконне копіювання тексту навіть в роботах іноземною мовою. При цьому сама компанія не отримує ніяких преференцій або права на монополію у використанні Україною цього сервісу. А ось для українських навчальних закладів вигода є очевидною: педагоги отримують додаткову можливість перевірки академічних текстів.
Відзначається, що українські виші можуть використовувати інструмент на добровільних засадах, а, щоб виявити свою зацікавленість у цьому і почати користуватися програмним забезпеченням, навчальним закладам необхідно буде укласти відповідну угоду протягом трьох місяців від дати підписання меморандуму МОН та Plagiat.pl.

Подробиці читайте на Інформ-UA:  https://inform-ua.info/society/1519639901-vuz-ukrayn-poluchat-dostup-k-antyplahyatnomu-servysu-plagiatpl

Поділитися в соціальних мережах: