Влада Сум виділила обіцяний мільйон сім’ям постраждалих у ДТП в Білорусі

Міський голова Сум Олександр Лисенко підписав розпорядження про виділення коштів з міського бюджету для надання матеріальної допомоги сім’ям, діти яких постраждали, та сім’ї, дитина якої загинула внаслідок ДТП на території Республіки Білорусь 13 травня.

Документом визначається розмір матеріальної допомоги кожній родині із загальної суми в 1 млн. грн., яку депутати міської ради 23 травня передбачили у міському бюджеті для цього. Таких сімей – семеро. Найменша виплата ставить 45 тис. гривень. Найбільша – 270 тис. гривень.

Як розповіла заступник міського голови Альона Дмітрєвская, кошти між постраждалими розподіляли в залежності від потреб родин і характеру отриманих дітьми травм. Протягом червня допомога буде перерахована на рахунки батьків хлопців.

8 червня посадовиця вкотре зустрілась із родинами. На зустрічі  обговорили питання стану здоров’я дітей, необхідності подальшого лікування та реабілітації, надання матеріальної допомоги.

Нагадаємо, 13 травня поточного року автобус із дітьми з Сумщини, які повертались додому з Польщі, потрапив на території Республіки Білорусь у ДТП. Внаслідок аварії одна дитина загинула, ще шестеро були госпіталізовані.

23 травня при ухваленні рішення про внесення змін та доповнень до міського бюджету депутати міської ради передбачили 1 млн грн. для надання матеріальної допомоги шести сім’ям, діти яких постраждали, та одній сім’ї, дитина якої загинула.

Окремо виділили ще 20 тис. грн. на передачу субвенції з міського бюджету обласному на відшкодування обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф витрат, пов’язаних із транспортування загиблого хлопчика до Сум спецтранспортом.

Джерело: debaty.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: