Водій, що збив дівчину на Роменській, оскаржує запобіжний захід

Владислав Павлик, який збив дівчину на вулиці Роменській 9 лютого, оскаржує запобіжний захід – взяття під варту з можливістю внесення застави. Апеляційну скаргу подав його адвокат  19 лютого.

“До апеляційного суду Сумської області надійшла апеляційна скарга захисника особи, яку підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 ККУ – це порушення правил дорожнього руху, що призвело до тяжких тілесних ушкоджень потерпілого. Апеляційна скарга, яка надійшла, передбачає взагалі оскарження запобіжного заходу, який було обрано слідчим суддею Зарічного районного суду”, – коментує головний спеціаліст із забезпечення зв’язків зі ЗМІ Апеляційного суду Сумської області Катерина Співак.

Що саме не влаштовує сторону захисту, адвокат підозрюваного Сергій Рижов пояснив так: “Не влаштовує те, що на сьогоднішній момент немає обгрунтованої підозри”.

“Суд у повній мірі задовольнив клопотання прокуратури, підозрюваного було взято під варту. Крім того, суд, як вимагає чинне законодавство, визначив заставу. Причому застава була визначена максимально можлива для такої категорії злочину. Прокуратура підтримує свою позицію, вона є незмінною. До чоловіка має бути застосований саме запобіжний захід «тримання під вартою» з можливістю, як того передбачає закон, внесення застави”, – наголошує прес-секретар прокуратури Сумської області Наталія Науменко.

Грошову заставу – майже 141 тис. грн. за Владислава Павлика внесли 12 лютого. Наразі чоловік на волі.

Джерело: debaty.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: