Водохреще в Сумах: цьогоріч обладнають дві локації

19 січня, в неділю, українці святкуватимуть Водохреще і традиційно занурюватимуться у воду. У Сумах це зазвичай відбувається на річці Псел, у спеціально відведених місцях.

Цьогоріч освячення води відбудеться на р. Псел біля Харківського мосту за адресою: пров. Пляжний, 10 та поблизу готельно-ресторанного комплексу «Здибанка» за адресою: вул. Заливна, 7/1.

Публічну безпеку та порядок на чергових постах забезпечуватимуть відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи і правоохоронці Сумського відділу ГУНП в Сумській області та управління патрульної поліції.

Дотримання правил поводження у воді контролюватиме Сумська міська водолазна служба.

Біля спусків у воду буде встановлений намет для обігріву та надання першої медичної допомоги профільними спеціалістами.

Також на локаціях можна буде придбати гарячі безалкогольні напої.

А ми нагадаємо, що треба робити і чого ні в якому разі не робити, аби  щоб свято не закінчилося трагедією.

Де купатися?

Пам’ятайте, неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном. Не можна розпочинати Хрещенські забави без представників служб порятунку і медичних працівників та дозволяти занурюватися  дітям без нагляду батьків чи дорослих.

Чи занурюватися у воду з головою?

Перед купанням необхідно розігріти тіло та заходити в воду в зручному взутті. Занурюватися найкраще по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. Не перебувайте в воді не більше 1 хвилини, щоб уникнути загального переохолодження організму. При виході використовуйте сухий рушник. При груповому купанні кількість людей, що знаходиться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб. Для зміцнення імунітету й уникнення можливості переохолодження необхідно випити гарячого чаю з попередньо підготовленого термоса.

 

Поділитися в соціальних мережах: