«Я не купувала ніяких стадіонів!» – подробиці продажу майнового комплексу на Холодногірській

Минулого тижня ми писали, що спорткомплекс на вул. Холодногірській 10, продали через систему електронних торгів без «торгів». 

Сьогодні нам стало відомі подробиці справи. Новий власник майна – приватна фірма «ОРДЕКС». Її директорка – Щербина Алла Віталіївна, від імені якої і був підписаний договір, дізналася про те, що вона купила стадіон, … від нас! Коли ми зателефонували до неї за коментарем.

«Я вперше від Вас чую про те, що я щось там купила. Ніяких стадіонів я не купувала і жодних документів не підписувала. До компанії «ОРДЕКС» не маю жодного стосунку уже із березня цього року. Я у шоці, зараз буду з’ясовувати, у чому справа» – говорить Алла Щербина, яка, за документами, купила стадіон.

Фото з сайту СЕТАМ

Земля, яка знаходиться під майновим комплексом, наразі належить Сумській міськраді, а договір оренди, який діє ще місяць, укладений із ПАТ «СНВО». Що буде із землею надалі і коли її отримає в оренду новий власник, мають вирішити депутати міськради.

Згідно з відкритими реєстрами, пані Алла і справді не є директором підприємства, із березня 2019 ним керує Луньов Андрій Вікторович.

Андрій Луньов, фото із соцмереж

Сама ж фірма «ОРДЕКС» має юридичну адресу: вул. Героїв Крут 29, але по факту компанії там немає, нам пояснили, що вона переїхала і відтепер знаходиться у приміщенні заводу «Горобина». Саме там і працює Андрій Луньов. Навіщо йому майновий комплекс, що буде із територією надалі та чому підписантом протоколу від 3 червня є людина, яка із березня не має жодного стосунку до компанії? Усі ці питання ми прийшли поставити безпосередньо чоловіку. Утім, його на місці не було, але нас запевнили, що коментар буде готовий за кілька днів.

Подробиці дивіться у вечірньому випуску новин 12 червня на СТС.

Альона Щербакова, журналіст проекту «(не)ПРИЧЕТНІ»

Поділитися в соціальних мережах: