Як адаптувати дитину до дитячого садка?

Декілька простих порад, які допоможуть батькам адаптувати дитину до життя в садку.

1. Режим дня. Дізнайтеся графік прийому їжі, прогулянок, сну котрий буде у вашому садочку, і поступово привчайте дитину.

2. Розкажіть дитині, що на неї очікує. Докладно розкажіть дитині, що чекає на неї в садочку. Що там знаходиться багато дітей – таких, як вона чи він. Налаштовуйте дитину на позитив, в жодному разі не лякайте чужими людьми, поганими стосунками тощо. Тільки позитив та оптимізм!

3. Зацікавити дитину. Дитина повинна хотіти йти до садочка. Пройдіться повз садок, коли дітки гуляють на вулиці, на ігрових майданчиках. І завжди повторюйте, що в садку весело, а також ігри, навчання та нові друзі.

4. Забирання з садка. Малюк має знати, що його ніколи не залишать там, а неодмінно заберуть через деякий час.

5. Самообслуговування. Навчіть дитинку самостійно одягатися, вмиватися,  виконувати гігієнічні процедури після туалету або ж прогулянки на вулиці. Все одразу може не вийти, але вчити потрібно.

6. Інформуйте вихователів про вподобання чи захворювання дитини. Звички, алергія, захоплення – про все повідомляйте вихователю та няні. Це набагато полегшить життя і їм, і вам, і, звичайно, вашій крихітці.дитинап

Поділитися в соціальних мережах: