Як називатимуть новий бульвар у Сумах?

Управління архітектури та містобудування оголосило про проведення громадського обговорення під час розгляду питання присвоєння назви (найменування) бульвару (між вул. Харківська, пр-том М. Лушпи і вул. Івана Сірка).

Новий бульвар між Харківською вулицею та проспектом М. Лушпи чекає на власну назву від жителів міста. Внести свої пропозиції можна на електронну пошту arh@smr.gov.ua або на адресу управління архітектури та містобудування: вул. Воскресенська, 8А, м. Суми, 40000.

Запропонувати свій варіант може кожен сумчанин. У листі необхідно вказати своє прізвище, ім’я, по батькові та адресу; юридичні особи подають пропозиції, вказавши найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються. Якщо потрібна консультація, можна звернутись за допомогою в управління архітектури та містобудування.

17 липня заплановане проведення засідання за «круглим столом» за адресою: вул. Воскресенська, 8А, кабінет 2. Початок – 14:00. А 14 серпня о 14:00, за адресою майдан Незалежності, 2, каб. 59, відбудуться громадські слухання.

Листи приймають до 28 серпня. Варіанти назв винесуть на громадське обговорення, а результати дискусій оприлюнять до 11 вересня на Інформаційному порталі Сумської міської ради.

Чекаємо від жителів міста цікавих та креативних назв 😉

 

Поділитися в соціальних мережах: