Як неповнолітньому отримати ідентифікаційний номер?

21

Незалежно від віку фізична особа має право особисто або через уповноважену особу подати відповідному фіскальному органу за місцем проживання заповнену Облікову картку за формою № 1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі. При цьому необхідно пред’явити документ, який посвідчує особу.

В Державній податковій інспекції у м. Сумах роз’яснюють, що Облікові картки фізичних осіб віком до 16 років, які ще не мають паспорту, подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, надається протягом п’яти робочих днів з дня звернення до територіального органу фіскальної служби за місцем проживання фізичної особи.

Cлід зазначити, що фізичні особи – громадяни України, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходів, місцезнаходження іншого об’єкта оподаткування, можуть звернутися за документом, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, до будь-якого фіскального органу, незалежно від реєстрації їх місця проживання чи перебування або відсутності такої реєстрації.

Поділитися в соціальних мережах: