Як очистити воду — метикуватиме влада

3 серпня на сайті Єдиної системи петицій з’явилась і така, що прохала про очищення води. Так, сумчанин Володимир Берестовський писав:

«Пропоную:
1) провести тендер на чистку русла р. Псел, починаючи з с. Чернеччина (є зацікавлені цією справою, готові провести дані роботи взаємозаліком зарахунок відбору річкового піску з русла річки);
2) таким же чином вичистити оз. Чеха (з боку вул. Харківської) і Косівщинське водосховище, а також збільшити їхню глибину (парканом піску), що зупинить розвиток зеленої рослинності і цвітіння водойм, яке через 10-20 років зробить з них два болота!».

Петиція набрала необхідну кількість підписів. Тож департамент інфраструктури вже надав свою відповідь з цього приводу. Прийняли рішення створити робочу групу, і навіть запросили до участі самого автора петиції:

«За підсумками роботи зазначеної робочої групи буде надано пропозиції щодо заходів з комплексного очищення водних об’єктів міста та визначення джерел їх фінансування, які будуть направлені на розгляд профільних депутатських комісій Сумської міської ради».

axlpn08zbro

 

Поділитися в соціальних мережах: