Як працюватимуть школи з 1 вересня

Заступниця міністра освіти і науки України Любомира Мандзій розповіла, про як будуть працювати школи в Україні з 1 вересня в умовах карантину.

Посадовиця повідомила, що робота освітніх закладів залежатиме від кількості захворілих на коронавірусну інфекцію.

“У залежності від рівня епідемічної ситуації територія України буде розділена на певні рівні: зелений, жовтий, помаранчевий і червоний. Рішення про віднесення тієї чи іншої території до певного рівня приймає Держкомісія техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. У разі, якщо ваша територія потрапить у зелений, жовтий або помаранчевий рівень – ви можете бути впевнені, що діти 1 вересня сядуть за шкільні парти. Тільки в червоному рівні є заборона відвідування установ освіти”, – пояснила вона.

Нагадаємо, що 22 липня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про продовження адаптивного карантину. З наступного місяця у залежності від епідеміологічної ситуації країну поділять на червону, жовту, помаранчеву та зелену зони. Колір зони області визначатимуть за рівнем завантаженості ліжок (не більше 50%), тестування (не менше 24 тис. тестів на 100 тис. людей), коефіцієнтом виявлених випадків (не більше 11%), і показником динаміки їх зростання (не більш ніж 10%).

Поділитися в соціальних мережах: