Як працює функція “Знайти iPhone” і навіщо вона потрібна

Функції Знайти iPhone / iPad / MacBook / Apple Watch / AirPods / Beats доступні всім користувачам гаджетів Apple. Ця технологія працює з моменту виходу iCloud в 2011 році, проте деякі користувачі досі не знають, як  нею  користовуватися.

Ця функція може стати в нагоді як для пошуку загубленого пристрою, так і для віддаленого відстеження геопозиції гаджета. Наприклад, якщо ваша дитина користується смартфоном Apple, і ви використовуєте свій обліковий запис на декількох пристроях, у вас завжди буде можливість відстежити, де він знаходиться.

Також системна функція “Знайти iPhone” допоможе зберегти конфіденційність ваших даних у разі крадіжки або втрати смартфона.

Спочатку перевірте, чи ввімкнена у вас функція “Знайти iPhone”:

  • відкрийте меню “Налаштування”;
  • зайдіть в свій профіль iCloud;
  • виберіть службу “Знайти iPhone” і переконайтеся, що тумблер знаходиться в положенні ввімкнено.

Тепер ви можете зайти в додаток “Знайти iPhone” на будь-якому з пристроїв, прив’язаних до одного облікового запису Apple ID, або на сайт iCloud.

Далі виберіть необхідний вам пристрій для пошуку, після чого його геолокація буде показана на карті.

Якщо ви не можете знайти iPhone вдома, то додаток дозволить вам відтворити спеціальний звук на пристрої, за допомогою якого його буде простіше знайти.

Якщо ви впевнені, що ваш гаджет вкрали, то ви можете перевести його в режим “Загублене”. При цьому пристрій буде заблоковано, а на екран ви можете вивести спеціальний текст з проханням повернути девайс.

Якщо ви хочете видалити всі дані, щоб інформація не потрапила до зловмисників, то виберіть пункт “Стерти iPhone”.

Також функція “Знайти iPhone” вказує останні координати, які змогла зафіксувати система геолокації гаджета, навіть якщо акумулятор повністю розрядився. На iPhone з підтримкою 3D Touch можна використовувати сильне натискання на значок програми для швидкого пошуку зниклого гаджета за звуковим сигналом.

Джерело: macdigger.ru

Поділитися в соціальних мережах: