Як пройшов перший етап ЗНО на Сумщині?

В Україні стартувало проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. 25 червня абітурієнти складали іспит з математики. Розповідаємо, як пройшов перший етап ЗНО на Сумщині.

У Сумській області працювали 24 пункти проведення ЗНО, більша частина з яких розташувались у обласному центрі. Іспит з математики здавали 4 тис 279 школярів.

Департамент освіти і науки Сумської облдержадміністрації повідомив, що недопущених до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні через підвищену температуру не було.  Але були інші порушення.

«Не допущено до зовнішнього незалежного оцінювання було двоє людей через відсутність документа, що посвідчує особу. Це було на пунктах у СумДУ в місті Суми. Також одну особу  видалили з пункту тестування через наявність мобільного телефону», – заявляє Вікторія Гробова, директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.

В Україні до складання ЗНО з математики не допустили 83 абітурієнти, 30 з яких мали підвищену температуру та ознаки ГРВІ. Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, діти, які постраждали від повені у Західній Україні, змогли дістатись пунктів тестування та скласти іспит. Результати тестування будуть розміщені в особистих електронних кабінетах учасників до 17 липня.

Нагадаємо, що цього року Президент України Володимир Зеленський скасував обов’язкове ЗНО та ДПА для випускників шкіл. Здавати іспит потрібно лише абітурієнтам, які планують вступати до вищих навчальних закладів. Таке рішення прийняте у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції Covid-19.

Марина Тищенко

Поділитися в соціальних мережах: