Як розвивається Буринська ОТГ на Сумщині

Обговорення впроваджених та потенційних проєктів розвитку територій громади відбулося під час зустрічі фахівців Буринської міської ради з радником з питань регіонального розвитку Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Григорієм Стариковим.


За словами голови Буринської ОТГ Віктора Ладухи, громада зараз працює над відновленням Центру первинної-медико санітарної допомоги у місті Буринь. Нові кабінети сімейних лікарів обладнані за сучасними стандартами та нормами.

Громадою придбано новий спеціалізований транспорт для обслуговування осіб з особливими потребами для центру соціального обслуговування. Буринська ОТГ стала переможцем третього раунду Програми «ULEAD з Європою» в частині створення та модернізації ЦНАП – тож у процесі облаштування будівлі під ЦНАП в місті Буринь.

Спільно з радником були розглянуті перспективні варіанти проєктів для подання на конкурс секторальної бюджетної підтримки за кошти ЄС та питання участі в міжнародних грантах та проєктах.

«У 2014 р. між Урядом України та Єврокомісією укладено Угоду про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України. Загальною метою Угоди є підтримка соціальної, економічної та територіальної згуртованості України і підвищення добробуту громадян по всій країні.

Поки що, за неофіційними даними, оголошення про початок конкурсу очікується у квітні цього року. З нововведень, зокрема і те, що заявником тепер може бути орган місцевого самоврядування», – прокоментував Григорій Стариков.

Нагадаємо, що перші вибори депутатів та міського голови у Буринській ОТГ відбулись 29 жовтня 2017 року. Наразі громада об’єднує 1 міську і 9 сільських рад та близько 14 тисяч мешканців.

everyday.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: