Як сумчани День молоді відзначали

received_1711095822527032

Сьогодні у сумському парку культури і відпочинку ім. І. М. Кожедуба було напрочуд людно, адже чимало сумчан прийшло сюди, аби відзначити національне свято української молоді — День молоді.

Організаторами свята стали: управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, центр дозвілля молоді Сумської міської ради, а також відділ молоді та спорту Сумської міської ради. Для гостей заходу вони підготували багато локацій і цікавих дійств, участь у яких змогли взяти всі бажаючі.

Із самого ранку містянам було запропоновано чимало розваг, серед яких були естафети, показові виступи по різноманітним видам спорту, а також захоплюючі майстер-класи для дітей. О 15:00 на території парку маленькі гості дійства змогли взяти участь у танцювальному флешмобі, за участь у якому отримали цікаві подарунки.

received_1711096012527013

Свою роботу розпочала локація з фітнесу, а також стартували майстер класи з йоги та пілатесу.

Ввечері гостей заходу запалювали сумські рок-гурти.

Своєю творчістю сумчан та гостей міста заворожували чарівні дівчата з гурту Laravinco та драйвові Follow me, а хедлайнерами вечора став музичний коллектив КАЙА.

received_1711095965860351

Вже завтра о 15:00 відбудеться не менш захоплююче продовження святкування Дня молоді. На території парку гості зможуть насолодитися чудовим різноманіттям вже інших, але не менш цікавих локацій, а саме: зонами для ресторанів і майстер-класами з хендмейду. Також будуть живі статуї.

Серед музичних гуртів, які будуть створювати настрій: сумські гурти » Миру мир» і » Lost Message». Хедлайнерами свята стане музичний гурт із Києва «In motion». Закінчиться свято бомбезним фаєр-шоу.

Поділитися в соціальних мережах: