Як Укрзалізниця захищає своїх пасажирів від коронавірусу

“Укрзалізниця” розробила оперативний план профілактичних заходів, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусу CoVID-2019 в Україні. Про це повідомляє 112.ua з посиланням на прес-службу відомства. 

“Зокрема, проведені інструктажі персоналу, підготовлені засоби індивідуального захисту та спеціальні приміщення на вокзалах у разі виявлення хворих із симптомами респіраторних захворювань з метою перевірки підозри на коронавірус”, – йдеться у повідомленні.

З метою профілактики УЗ закупила 10 тис респіраторів, 25 тис оглядових рукавичок та понад тисячу захисних окулярів. Також закуповуються антисептик для рук, дезінфекційні засоби та захисні халати.

На 19 вокзалах України облаштували спеціальні медпункти з необхідним устаткуванням та протиепідемічними засобами, які дозволять помістити людей з підозрою на зараження у тимчасову ізоляцію. Крім того, пасажирам УЗ вимірюють температуру.

Медпункти знаходяться на таких станціях: Київ-Пасажирський, Чоп, Хмельницький, Івано-Франківськ, Коломия, Суми, Херсон, Ужгород, Львів, Полтава-Південна, Вінниця, Жмеринка, Козятин, Миколаїв, Чернівці, Харків, Одеса, Дніпро та ім. Т. Шевченка. Ще на п’яти станціях розмістили ізолятори: Запоріжжя-1, Рівне, Тернопіль, Фастів, Біла Церква.

Поділитися в соціальних мережах: