Як вберегти наші дороги від перевантажених фур?

Проблема руйнування доріг великогабаритними вантажівками, які їздять зі значним «перегрузом», для нашої країни не нова, і вже давно потребує вирішення. Про це говорить на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Ігор Молоток, одночасно не тільки привертаючи увагу до проблеми, а й пропонуючи шляхи її вирішення:

“За прикладом далеко ходити не треба, ще не встигли остаточно завершити ремонт дороги Шостка-Кролевець, як її вже «окупували» фури, зерновози і т.д. І все б нічого, адже гарні дороги – це значний стимул для пожвавлення економіки, якби перевізники не перевантажували свої авто. Щоби врятувати нову дорогу від руйнування, були досягнуті домовленості з Державною службою України з безпеки на транспорті щодо встановлення пересувного габаритно-вагового комплексу. Тільки за тиждень його роботи було нараховано майже тисячу євро штрафних санкцій!

Коментарі, як то кажуть, зайві. Наприкінці вересня разом з колегами ми зареєстрували у парламенті законопроект (№ 9137), яким передбачається впровадити ефективний механізм притягнення до адміністративної відповідальності власників транспортних засобів, які нехтують правилами проїзду великогабаритного і великовагового транспорту. Порушення, тобто «перегруз», пропонуємо фіксувати в автоматичному режимі, без зупинки авто, що дозволить уникнути ще й корупційної складової і людського фактору”.

Поділитися в соціальних мережах: