Якість зв’язку 4G не подобається ні українцям, ані прем’єру

Прем’єр Володимир Гройсман незадоволений якістю зв’язку 4G, і доручив Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) перевірити якість роботи мобільних операторів з доступу до інтернету.
Про це Гройсман заявив під час засідання уряду в четвер.

«Я думаю, що зі мною погодяться українці в багатьох містах — у нас вже навіть 3G перестало працювати. Так побігли за 4G, що 3G втратили десь на дорозі», — заявив Гройсман. — Я прошу включити до протокольного доручення уряду НКРЗІ, Нацкомісії з регулювання зв’язку в Україні, провести заміри щодо роботи наших операторів доступу до інтернету».

Він також запропонував мобільним операторам зробити безкоштовним доступ до інтернету в перехідний період налагодження 4G-зв’язку в Україні.

«Нехай потім не ображаються — ми будемо говорити правду. Гроші вони беруть чесно — відразу з рахунку знімається. Але якість зв’язку погіршилася, значно погіршилася. І якщо хтось говорить, що це транзитний період з 3G на 4G — я згоден. Тільки зробіть його безкоштовним «, — заявив Гройсман.

Джерело: biz.censor.net.ua

Поділитися в соціальних мережах: