“Якщо ти отримуєш задоволення від роботи, то вона перестає бути роботою” – Дмитро Моісеєнко

Якщо театр починається з вішалки, то робота над об’єктами у ТОВ «Сумимостобуд» – з бетону. Компанія поставляє для будівництва мостів Сумщини та зведення торговельних центрів понад 50 видів продукції.

Та перед цим бетон треба правильно замісити, і за цим процесом пильно стежить оператор бетонно-розчинного вузла Дмитро Моісеєнко.

Дмитро працює в RGM group більше року. І за цей час досконало освоїв техніку виробництва бетонного розчину, специфіку обладнання та на око може визначити тип суміші.

«Мій робочий день починається з того, що я перевіряю справність БРУ. Далі пильно слідкую за процесом на комп’ютері, тут не має бути помилок або збоїв. У нас усе розраховано так, аби на виході отримувати якісний бетон і з нього зводити мости та будівлі.

Так, я вже навчився певним речам і точно можу сказати, що знаюся на виробництві бетону. Але, як говорив Сократ: «Я знаю, що я нічого не знаю». Завжди є чому навчатися і куди рости у професійному плані.

Найголовніше – мене оточує колектив, з яким є бажання розвиватися, і є перспектива, яка мотивує щодня ставати за пульт керування бетонної установки. А це, повірте, вкрай важливо. Адже якщо ти отримуєш задоволення від роботи, то вона перестає бути роботою», – говорить молодий майстер.

Дмитро виховує двох прекрасних синів, з якими проводить весь свій вільний час.

«У мене хлопці дуже різні. Гліб дуже любить науку, особливо природничу – ми з ним ходимо на усі виставки, які проходять у нас в місті, на екскурсії, де можна дізнатися щось нове. А Назар – спортсмен, він за активний відпочинок і постійний рух. Взимку його не забереш з ковзанки або навіть просто з двору, де він гуляє зі своїми друзями.

Мабуть, він пішов у мене, бо я спорт ніколи не полишав, раніше серйозно займався біатлоном. До речі, я посів почесне друге місце з армрестлінгу, який проводила наша компанія.  Для мене будь-який рух завжди задоволення, і це стосується як спорту, так і професії».

Поділитися в соціальних мережах: