“Євробляхерів” штрафуватимуть в серпні: набув чинності новий закон

Набув чинності закон про відтермінування штрафів для «євробляхарів» на 90 днів. Штрафуватимуть за порушення митного режиму, в якому перебувають авто на іноземній реєстрації, з 24 серпня.

Сьогодні набув чинності закон про відтермінування на 90 днів штрафів за перевищення терміну перебування в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Таким чином, штрафи за порушення митного режиму, в якому перебувають авто на іноземній реєстрації, накладатимуться з 24 серпня.

Нагадаємо, 8 листопада 2018 року Верховна Рада ухвалила закон (№8488), метою якого є посилення контролю за переміщенням і перебуванням в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Згідно з документом, особа яка ввезла в Україну автомобіль в режимі транзиту або в режимі тимчасового ввезення, не зможе передати його у володіння, користування або розпорядження іншим особам.

Також буде заборонено використання такої машини у підприємницькій діяльності або для отримання доходу. За порушення встановлених правил передбачено штраф у розмірі 34 тисяч гривень.

Перша фіксація цих порушень працівниками Нацполіціі передбачає стягнення з порушника 8,5 тисяч гривень, повторна фіксація – 17 тисяч гривень, позбавлення права керування на рік і вилучення авто.

Також, збільшуються штрафні санкції за порушення термінів переміщення транспортних засобів особистого користування в митному режимі і режимі транзиту.

За перевищення терміну від 10 до 20 діб встановлюється штраф у розмірі 8 500 гривень, від 20 до 30 діб – 85 000 гривен, більш ніж на 30 діб (а також за втрату або розкомплектування транспортного засобу) – 170 000 гривень або його конфіскація за рішенням суду.

Джерело: unian.ua

Поділитися в соціальних мережах: