Юний програміст з Сумщини став переможцем міжнародного конкурсу

Хлопець із села Стецьківка переміг у міжнародному конкурсі “KidIT Global Games Prize” на кращу комп’ютерну гру, розроблену дітьми. 12-річний Євген Радько став першим у своїй віковій категорії. Конкурс відбувався у січні 2020 року в Амстердамі (Нідерланди), повідомляє suspilne.media.

Євген Радько вивчає програмування в одній із сумських IT-шкіл. Гру “Місія нового світу” Євген написав за два тижні. Вона мала відповідати головній тематиці конкурсу – “Я змінюю світ на краще”. У його грі сучасний світ змінює собака, повертаючись для цього з майбутнього. Протягом гри собака має вимкнути бомбу, посадити рослини та виконати інші завдання зі збереження навколишнього світу.

Програмування візуальними мовами Євген почав вивчати рік тому, коли йому було 11. А гратися почав десь з 8 років, розповідає Тетяна, мама хлопчика.

“Якщо ти розумієш логіку, то це зовсім не важко. А якщо логіка дається не так легко, то потрібно трішки позайматися, і буде все добре. Математика допомагає, щоб задавати координати героям для розміщення на сцені, англійська мова – бо проект зроблений на англійській, інформатика,” – ділиться досвідом Євген.

Із Сум на конкурс відправили 6 робіт. Євген – єдиний з сумської команди, хто не зміг особисто презентувати свою гру в Амстердамі, і єдиний, хто став переможцем.

Поділитися в соціальних мережах: