З 1 серпня зняти готівку можна на касі в торгових точках

В Україні з 1 серпня зняти гроші готівкою можна прямо на касах в магазині та в супермаркетах. Таким чином почала діяти послуга «Готівка на касі», передає прес-служба ПриватБанку.

Як зазначається, поки що така послуга діятиме в супермаркетах «Сільпо», «Фора» та «VARUS». Загалом таку послугу ПриватБанк запускає в партнерстві зMastercard. Зняти готівку можна буде в POS-терміналах ПриватБанку.

Українці зможуть знімати готівкові кошти з банківських карток на касах торгових точок, а тому не потрібно буде бігати в пошуках банкомату. Скористатися такою послугою зможуть власники будь-якої дебетової картки «ПриватБанку» – зарплатної, студентської, соціальної карток та інших українських банків різних платіжних систем.

Щоб зняти готівкові кошти на касі, слід лише оплатити товар банківською карткою і повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума, яку можна отримати – 500 гривень. Це за одну транзакцію в незалежності від вартості покупки.

«Після підтвердження операції введенням PIN-коду банківської картки касир видасть чеки з деталями покупки товару і видачі готівки», – говорять у ПриватБанку.

Станом на сьогодні, 1 серпня, отримати готівку з картки ПриватБанку можна в POS-терміналах 90 000 українських торгових точок. Саме стільки нині магазинів підключені до сервісу «Готівка на касі».

05366.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: