З 1 вересня учні 1-4 класів отримають світловідбивні жилети

 Аби школярі почували себе безпечно під час дороги до школи та дому, Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман подарує учням початкових класів спеціальні жилети.

Сьогодні Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман презентував світловідбивні жилети, які отримають всі школярі 1-4 класів.

 

“З 1 вересня кожному учню 1-4 класів даруємо спеціальний світловідбивний жилет. Це безпека для дитини як учасника дорожнього руху. Жилет зроблено з якісних матеріалів, він індивідуальний для кожного. Закликаю батьків: слідкуйте, щоб дитинка йшла в школу і зі школи в цьому жилеті”, – написав Володимир Гройсман у своїй fb-спільноті.

Він нагадав, що рішення ухвалено навесні – під час проведення всеукраїнської Координаційної наради з питань безпеки дорожнього руху. І під час засідання питання безпеки дітей, як учасників дорожнього руху, було одним з головних. Зразок спеціального одягу для дітей вже підготовлено. Глава Уряду продемонстрував жилет мамам і татам, які зібралися у Києві обговорити питання перебігу урядової ініціативи «Чужих дітей не буває».

Світловідбивні жилети потрібні для того, аби дитина була помітною для водіїв та могла безпечно переходити дорогу. Діти їх одягатимуть у темну пору доби.

 Питання ціни 

Редакція “Всеосвіти” намагалась знайти хоч якусь інформацію щодо ціни таких жилетів. На різних сайтах ціна на подібні жилети варіюється від 70 грн. до 400 грн. Тож скільки коштів витратили на жилети – наразі невідомо.

Поділитися в соціальних мережах: