З початку року 14 людей на Сумщині загинуло у вогні

На Сумщині вогонь забирає життя. У поточному році на пожежах вже загинуло 14 людей.

Як свідчить аналіз таких випадків, трагедії спричинили недотримання правил пожежної безпеки у побуті та звичайна необережність з вогнем.

Останній трагічний випадок стався на Недригайлівщині. У селі Томашівка вогонь спалахнув у житловому будинку, де мешкав літній чоловік. Приборкували загоряння дві пожежні команди із сусідніх сіл та рятувальники із Тернів та райцентру. У будинку вогнеборці знайшли обгоріле тіло господаря.

На місці пожежі працювала слідчо-оперативна група у складі працівників підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції. За попередніми висновками фахівців, спричинило загоряння порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

Трагічні випадки на пожежах зафіксовані у більшості районів та обласному центрі. Життя одразу двох людей вогонь забрав у Великописарівському та Шосткинському районах.

«Більшість пожеж, які виникли у цьому році, сталися у житловому секторі. Тому вкотре закликаємо громадян дбати про пожежну безпеку у побуті та бути максимально обережними у поводженні з вогнем», — говорить Євгеній Могиленець, прес-офіцер Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Обігріваючи оселі, не використовуйте саморобні електроприлади. Не перевантажуйте електромережу. Слідкуйте за справністю печей та своєчасно очищайте їх від сажі. У жодному разі не залишайте дітей без нагляду. Пам’ятайте, відповідальне ставлення до пожежної безпеки допоможе вам уникнути лиха!

Поділитися в соціальних мережах: