За крадену деревину мешканці Сумщини можуть навіть «сісти»

На Сумщині поліцейські виявили жителів Тростянецького та Путивльського районів, один з яких біля лісового масиву вкрав вже спиляні сосни, інший займався незаконною порубкою осики. За скоєне порушникам загрожує кримінальна відповідальність.

Так, до Путивльського відділення поліції зателефонували небайдужі громадяни, які повідомили, що один з місцевих мешканців перевозить деревину.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції, які виявили 53-річного чоловіка, а поряд — тракторець із завантаженою деревиною. З’ясувалось, підозрюваний вкрав 24 сосни з лісового масиву, що знаходиться на балансі місцевого агролісгоспу.

Іншого порушника виявили у Тростянецькому районі. І якщо путивлянин вкрав уже спиляні дерева, то 63-річний тростянчанин саме займався валкою осик.

Обидва працівниками поліції розповіли, що обирали тверді породи, а викрадена деревина –  заготовка на зиму для опалення будинків.

Деревину працівники поліції вилучили. А у відношенні порушників за даними фактами відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка лісу» та ч.1 ст.185 «Крадіжка». Чоловікам загрожує штраф, або обмеження чи позбавлення волі строком до трьох років. Крім того, обидва матимуть відшкодувати нанесені ним збитки лісовому господарству.

Поділитися в соціальних мережах: