За оренду Охтирських теплових мереж доведеться доплатити

1

Прокуратура наполягає на приведенні у відповідність орендної плати за цілісний майновий комплекс Охтирські теплові мережі.

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

ТОВ «Брокенергія» є підприємством, що здійснює виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а також надання комунальних послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води на території м. Охтирка. Для вказаної діяльності товариство використовує орендоване державне майно – цілісний майновий комплекс Охтирських теплових мереж.

Водночас, як встановлено прокуратурою, орендна плата за користування цим майном суттєво знижена і фактично не перераховувалась протягом 20 років. На цей час ТОВ «Брокенергія» замість 500 тис. грн.. сплачує близько 40 тис. грн за місяць, що у 12 разів менше, ніж передбачено нормативно-правовими актами.

«З метою захисту інтересів держави прокуратурою області заявлено позов щодо приведення умов договору оренди у відповідність до вимог чинного законодавства. Ухвалою господарського суду м. Києва провадження у справі відкрито, триває розгляд», – зазначив прокурор відділу прокуратури області Максим Васянович.

Нагадаємо, у червні за вказаним цілісним майновим комплексом відновили контроль держави.

Поділитися в соціальних мережах: