За підпал трави у Сумах штрафуватимуть до 1700 гривень

Сьогодні на брифінгу в Сумській міській раді обговорили неприпустимість спалювання сухої рослинності. Адже це насамперед негативно впливає на здоров’я людей, які мають захворювання дихальних шляхів.

Руслан Голопьоров, начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми», розповів, які заходи вживає управління задля зменшення випадків незаконних підпалів.

«Проводяться рейди по виявленню таких фактів, спеціалісти складають протоколи на порушників за статтею 152 КУпАП. З початку осені таких випадків нами ще не було зафіксовано, хоча були дзвіночки, що спалювали. Проте, коли виїжджали на місце, порушника не зафіксували», – зазначив Руслан Голопьоров.

За порушення законодавства передбачений штраф для фізичних осіб 340-1360 гривень, для юридичних – 850-1700 гривень.

«Найбільша проблема – це притягнути тих осіб, які це скоїли, до адміністративної відповідальності. Іноді ми приїжджаємо на місце, а особи, що вчинила підпал трави, немає. Крім того, підпал може перерости в пожежу, за що вже передбачена стаття 245 Кримінального кодексу України»,наголосив Віктор Свистун, заступник командира батальйону  Управління патрульної поліції в Сумській області.

У весняний період поточного року було складено 10 протоколів, а порушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про подібні порушення прохання повідомляти в службу «15-80».

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: