За зухвалу поведінку 13-річної школярки з Конотопа перед законом відповість її матір

Зухвала 13-річна дівчина спровокувала вчителя на непедагогічні дії та ще й зняла це на відео. До поліції Конотопа звернулися батьки школярки. Вони розповіли, що педагог прискіпувався до їх доньки і без причини нахабно виштовхав із класу. Дізнавшись, що батьки учениці написали заяву, педагог написав зустрічну заяву та розповів свою версію конфлікту, яку підтвердили й учні, які стали свідками неприємної ситуації.

«У ході опитування очевидців події було встановлено, що винуватцем конфлікту виявилась 13-річна школярка, – коментує начальник Конотопського районного відділу поліції Сергій Забозлаєв. – Як виявилось, це не перший випадок сварки з вчителем, адже у неї конфлікт практично з кожним педагогом школи».

Через вік школярки, яка не досягла 16 років, до адміністративної відповідальності притягнули її матір. На жінку склали адміністративний протокол за порушення ч. 3 ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу». Санкція статті передбачає накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.

З учнями школи правоохоронці провели додаткові профілактичні бесіди щодо відповідальності за булінг та надали практичні поради присутнім, як протидіяти фізичному і психологічному насильству з боку однокласників. Крім того, особливу увагу поліцейські приділили питанню терпимості та поваги школярами один до одного, адже кожен має право бути собою.

Поліцейські радять батькам неповнолітніх дітей провести зі своїми нащадками профілактичні бесіди щодо їх поведінки в закладах освіти та громадських місцях, розповісти їм, що кожен жарт або вчинок має свої наслідки, які можуть закінчитися неприємностями. Цікавтесь захопленнями своїх дітей, їх друзями та тим як вони проводять свій вільний час поза стінами рідного дому.

Поділитися в соціальних мережах: