Забрав чужі гроші й буде відповідати перед законом

Із заявою про крадіжку грошей до поліції звернулася  32-річна мешканка Шостки. Жінка розповіла правоохоронцям, що невідомий викрав 2 000 гривень, які вона не встигла отримати у банкоматі при знятті готівки. За словами заявниці, вона провела необхідну операцію в терміналі самообслуговування, але грошей не дочекалась. Запідозривши, що банкомат зламався, пішла з’ясовувати непорозуміння до фінансової установи. Правоохоронці провели перевірку і з’ясували, що банкомат готівку все-таки видав, хоч і з запізненням, але їх забрав наступний в черзі парубок, обличчя якого зафіксувала камера відеонагляду, встановлена у терміналі.

«Провівши ряд необхідних заходів, поліцейські встановили особу підозрюваного, — говорить Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Ним виявився місцевий 17-річний хлопець, який скористався розгубленістю та недосвідченістю клієнтки банку: коли жінка пішла, а банкомат видав готівку, то він її привласнив».

За словами парубка, отримані таким чином гроші він витратив на розваги з друзями. І хоча батьки хлопця вже повністю відшкодували заявниці завдані збитки, йому все ж таки доведеться відповісти за свій вчинок перед законом. Відтак, щодо нього в поліції відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Санкція статті передбачає покарання від чималого штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років. Втім, за будь-яких обставин подальшу долю юнака визначить суд.

Поділитися в соціальних мережах: