Загиблого в АТО кролевчанина провели в останню путь

1

16 грудня у місті Кролевець попрощалися з 32-річним бійцем артилерійського дивізіону 58-ї окремої мотопіхотної бригади Олександром Терещенком.

Провести бійця в останню путь зібралися кілька сотень людей – рідні, близькі, друзі, однокласники, бойові побратими, представники влади та місцеві жителі. Похоронили Героя Кролевеччини на Варварівському кладовищі міста.

2

3

4

Олександр Терещенко народився 25 березня 1985 року в м. Кролевець Сумської області. Середню освіту здобув у Кролевецькій ЗОШ №2, а потім в СПТУ — кваліфікації електромонтера та водія.

У 2014 році був призваний до лав Національної Гвардії України під час 3 хвилі часткової мобілізації, де по квітень 2015 року проходив службу на посаді стрільця. Під час 5 хвилі часткової мобілізації був повторно призваний і з травня 2015 року по грудень 2016 року проходив службу у 93 ОМБр на посадах стрільця, старшого стрільця та помічника гранатометника. У складі підрозділів 93 бригади виконував бойові задачі у зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької області. Статус учасника бойових дій отримав у лютому 2016 року.

З січня 2017 року Олександр Терещенко проходив військову службу за контрактом в 58 ОМБПр на посаді командира гармати артилерійської батареї.

Загинув Олександр у ніч із 13 на 14 грудня при виконанні бойового завдання у Новоайдарівському районі Луганської області.

Фото: 05453

Поділитися в соціальних мережах: