Загроза підтоплення на Сумщині зберігається, кажуть синоптики, але ситуація контрольована

За даними УкрГідрометцентру,  у Сумській області продовжиться розвиток весняного водопілля на річках.

В цілому ж на Сумщині ситуація з водопіллям контрольована. Про це доповів під час апаратної наради директор Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександр Милаш.

На сьогодні ситуація в області під контролем, але розслаблятися ще зарано. У русла річок на території Сумщини зайшла вода з Росії, тому підйом річок Сула і Ромен може загрожувати підтопленням окремих районів м. Ромни. Залишилось близько 6 см резерву до підтоплення, повідомив Олександр Милаш.

Також непокоїть відповідні служби річка Ворскла на території Липоводолинського району – до 50 см залишилось до небезпечного рівня. Там всі гідроспоруди відкриті, щоб дати можливість зійти паводку з Росії, але вода вже вийшла на заплави.

Сейм також почав виходити на заплави – близько 46 см підйом рівня води, але ця вода підтопить торф’яники, можливо окремі дороги. Десна буде стримувати цю воду до червня.

Як повідомив Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації у Пслі наразі немає великого підйому води, ситуація спокійна.

Джерело: sumynews.com

Поділитися в соціальних мережах: