Засідання у справі водія, що збив дівчину на переході, перенесли на кінець лютого

Сьогодні в Зарічному районному суді м. Суми відбулося слухання справи щодо Владислава Павлика, обвинуваченого в управлінні транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Нагадаємо, що після новорічного корпоративу в грудні 2017 року з колективом колонії № 116 громадянин Павлик, за підозрою патрульних, сів за кермо у стані алкогольного сп’яніння.

У ході засідання Владислав Павлик і його захисник клопотали про перенесення слухання на іншу дату. Обвинувачений в адміністративному правопорушенні пояснив це тим, що одному з його адвокатів, який тільки що був найнятий захищати його інтереси, необхідний час, щоб ознайомитися з матеріалами справи. Інший захисник, який запізнився в зв’язку із зайнятістю в іншому процесі, підтримав клопотання свого колеги. Після 5-хвилинної перерви суд постановив взяти до уваги клопотання захисників і призначив наступне засідання на 15:10 26 лютого. Відзначимо, що до залу засідання не з’явилися ні працівники поліції, що складали протокол, ні свідки.

Нагадаємо, що Владислав Павлик звинувачується в тому, що 9 лютого 2018 року, керуючи автомобілем Chevrolet Aveo, допустив наїзд на 16-річну дівчину, яка переходила проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переходу. Батько, а також рідні і тренер дівчинки, які були присутні на сьогоднішньому засіданні, висловили обурення за фактом затягування справи.

Зараз постраждала перебуває в комі в реанімаційному відділенні. На її лікування оголосили збір коштів.

Винуватця ДТП відпустили під заставу в 141 тис. грн, а прокуратура, в свою чергу, наполягає на залученні відповідальності слідчого, який покривав винуватця резонансного ДТП.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах: