Здай друга роботодавцю: в Україні запустили новий сервіс

Bonus.Work запустив сервіс, де користувачі можуть порекомендувати себе або своїх знайомих, отримавши в разі успішного найму грошову винагороду.

Український стартап Bonus.Work оголосив про запуск сервісу, де користувачі можуть порекомендувати себе або своїх знайомих, отримавши в разі успішного найму грошову винагороду. Про це повідомляє прес-служба CMDIGITAL.

«Знайти потрібного фахівця – досить складне завдання для рекрутерів у IT-сфері. Водночас в Україні досить багато розробників і у багатьох є такі знайомі, яким можна рекомендувати вакансії. На нашому сайті компанії готові платити гідну винагороду за хороших фахівців», – говорить співзасновник Bonus.Work Микола Лаба.

Так, розмір винагороди іноді доходить до декількох тисяч доларів за одну вакансію.

Bonus.Work працює за моделлю реферального рекрутингу. IT-компанії або рекрутери реєструються в Bonus.Work і розміщують вакансії. Користувачі-партнери допомагають знайти співробітників і отримують бонуси.

Наразі на Bonus.Work зареєстровано кілька компаній. Розмір бонусу визначає компанія. Як правило, він становить від кількох сотень до тисячі доларів. Іноді доходить до декількох тисяч за успішно обраного кандидата.

«Люди, що прийшли до компанії за рекомендацією колег, партнерів або друзів, – найцінніші кадри. Це вже перевірені люди, і якщо компанії терміново потрібен фахівець певного рівня, тоді вона готова віддячити за відповідну рекомендацію. Модель реферального, або рекомендаційного, рекрутингу не нова, але ми перші в Україні, хто створив для цього зручний сервіс», – говорить Лаба.

Bonus.Work з’явився наприкінці 2018 року. У найближчих планах засновників сервісу – збільшення числа рекрутерів і вакансій, а також активне залучення користувачів «бонус-хантерів».

Джерело: mind.ua

Поділитися в соціальних мережах: