Жителі Шостки залишились без головних українських каналів

Картинки по запросу erhf]ycmrs rfyfkb

Вчора, 3 січня, абоненти кабельного телебачення були неприємно здивовані, не побачивши своїх улюблених каналів — СТБ, 1 + 1, ICTV та ін.

Обурені шосткинці дзвонили до міськвиконкому, обривали телефони кабельного ТБ. Були ті, хто прийшов за роз’ясненням в офіс телекомунікаційного підприємства.

«Пропали основні українські канали:« 1 + 1 »,« Тет », ICTV … Все, що ми дивилися. Прийшли дізнатися, повернуть нам ці канали чи ні. Нам сказали, що ні, каналів не буде », — каже Катерина, яка прийшла в офіс кабельного ТБ.

У телекомунікаційному підприємстві журналістам неохоче коментують ситуацію. Там стверджують, що обговорюється питання вартості пакета телеканалів. Він може вирішитися через 1-2 дня. Поки улюблені багатьма канали по кабельному ТБ транслюватися не будуть. Замість них показують інші.

Нагадаємо, 1 січня в Україні набув чинності законопроект № 3504 «Про внесення змін до Закону України«Про телебачення і радіомовлення». Згідно з ним, телеканали можуть вимагати з кабельних провайдерів плату за доступ кожного абонента до трансляції. Раніше кабельники мали показувати все національні ефірні телеканали, і ніхто нікому не платив. З січня провайдери більше не зобов’язані транслювати пакет каналів кожному абоненту, тобто можуть відмовитися платити і виключити українські канали зі своїх пакетів.

Джерело: shostka.info

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: