Жителям Сумщини, яким відключили газ, видадуть електроплити та газові балони

16

Про це йшла мова під час сьогоднішньої апаратної наради в Сумській ОДА.

«У 4 населених пунктах Роменського та Липоводолинського районів вимкнули газопостачання. Ця проблема виникла через Держгеонадра, яка не продовжує ліцензію ПАТ «Укрнафта». Ми зверталися в цю структуру і навіть до Прем’єр-міністра.  Але поки ситуація не вирішиться, маємо взяти цей тягар на плечі облдержадміністрації та райдержадміністрацій», — зазначив очільник області Микола Клочко.

Голова Роменської райдержадміністрації Валерій Білоха повідомив, що на Роменщині залишилося без газу 226 будинків. Наразі закуплені електроплити і вони вже видаються населенню. Також буде забезпечено жителів району газовими балонами. У Липоводолинському районі ситуація також контрольована, в районі закупляють електроплити.

Микола Клочко після виступів керівництва районів наголосив, що коли відсутнє газопостачання, споживач має право на пільговий тариф на електропостачання й дав завдання головам райдержадміністрацій відпрацювати це питання з районними відділеннями «Обленерго».

Нагадаємо, ПАТ «Сумигаз» отримало офіційного  листа  від газовидобувної компанії ПАТ «Укрнафта» НГВУ «Охтирканафтогаз» про припинення  подачі газу до низки населених пунктів Сумської області через відсутність дозволу на користування надрами. Зокрема, йдеться про споживачів чотирьох населених пунктів — сіл Столяреве, Яловий Окіп Липоводолинського району та  Погожа Криниця і Заруддя Роменського району. З 9 червня без блакитного палива залишились понад 320 побутових споживачів.

Поділитися в соціальних мережах: