Жива статуя Mr. Show Time з Сум перемогла у IV Всеукраїнському Фестивалі вуличного мистецтва

11 березня у Дніпрі IV Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва оголосив переможців:  нами стали Mr. Show Time Дмитро Буйвал, що працює в жанрі «жива статуя» («Артіль «МІФ», Суми) та лялькарь Сергій Соловйов (Вуличний театр маріонеток Compliment, Житомир).статуя1

Якщо в минулому році кращими стали представники мегаполісів, які приймають фестиваль, — Харкова і Дніпра, то в цей раз перемога дісталася артистам з інших міст. Для Дмитра Буйвала перше місце і Приз глядацьких симпатій стали результатом планомірного розвитку: він бере участь у фестивалі вже четвертий рік.

Двох переможців на фестивалі оголошують з минулого року, коли всіх учасників розділили на дві номінації — статичні і динамічні жанри. Статичні жанри об’єднують різноманітні живі статуї, а динамічні — артистів, які рухаються: мімів, лялькарів, клоунів, фокусників.

У статичних жанрах призерами стали живі статуї «Маріонетка» Дмитра Міхєєва (II місце, студія «Залізна маска», Харків) та «Горбань» Олексія Стукіна (III місце, «Студія Золотого режисера», Мінськ).
У динамічних жанрах — мім Олександр Якушенко (II місце, «Артіль «МІФ», Суми) та ілюзіоніст Андрій Фонте (III місце, Дніпро).
 Дмитро Буйвал  став лідером в інтернет-голосуванні  — він отримав Приз глядацьких симпатій.

За перемогу в цій номінації Дмитро дякує, в першу чергу, шанувальникам «Артілі «МІФ» з різних міст України: «Ми працюємо не тільки в Сумах, у нас багато виступів у Львові, в Києві, в тих же Дніпрі і Харкові. Нас чекають, вболівають за нас і підтримують, навіть якщо не можуть прийти на виступи».

Перше ж місце стало для досвідченого артиста свого роду сюрпризом. За його словами, він не приїжджає на фестиваль з думкою про призові місця. Просто січень-березень для вуличних артистів — складний сезон, коли виступів небагато: «Я в ці місяці починаю нудьгувати за публікою, за живою реакцією людей, — зізнається Дмитро. — Фестиваль — найкраще місце, щоб бути у формі».статуя2

Поділитися в соціальних мережах: