Журналістку телекомпанії СТС відзначили за професійні якості

Сьогодні в Сумській міській раді нагородили переможців щорічного міського творчого конкурсу до Дня журналіста. На конкурс медійники подали 15 робіт, але боролися за призові місця 10 матеріалів (які відповідали всім умовам).

Чотири журналісти здобули призові місця в номінаціях «Електронні ЗМІ» та «Друковані ЗМІ».

«Ми вирішили зробити таке комісійне обстеження роботи для того, щоб побачити, хто найкраще доносить інформацію про діяльність міської влади, хто найбільш неупереджений і хто це робить найбільш ефективно. Адже журналісти є спеціалістами майже у всіх галузях», – говорить Сумський міський голова Олександр Лисенко.

За словами Віктора Бойка, голови Сумського регіонального осередку Спілки журналістів, оцінки були об’єктивними, і не було ніякої упередженості. Оцінювалися лише професійні якості тих, хто подав матеріали на конкурс.

У номінації «Електронні ЗМІ» І місце посіли журналісти Людмила Кириченко та Олександр Бабуров (UA: Суми), ІІ та ІІІ – Альона Щербакова, кореспондент телеканалу СТС.

У номінації «Друковані ЗМІ» І та ІІ місце – Світлана Шовкопляс (Сумський прес-клуб), ІІІ місце – Наталія Гончарук (газета «Панорама»).

Призерів нагородили електронними книгами, планшетами, Power bank та грамотами від міського голови.

Галіна Корявко

 

Поділитися в соціальних мережах: