Житель Конотопу створив петицію, щоб визнати котів частиною екосистеми міста

Конотопська зоозахисна організація “Друзі тварин” створили петицію на платформі електронної демократії, яка вимагає визначити котів частиною екосистеми міста. На думку активістів, це допоможе вирішити проблему безхатніх котів цивілізованим шляхом.

“Коти в містах жили і будуть жити, питання тільки у нашому ставленні до них. Щоб вуличні коти могли спокійно пережити зиму, грітися у підвалах без ризику бути замурованими, потрібно визнати котів частиною екосистеми міста та надати їм відповідний захист. Разом з цим потрібно приділити увагу гуманному регулюванню чисельності котів, їх стерилізації, а також вакцинації”, – зазначено у петиції.

Якщо місцева влада погодиться з цим рішенням, буде випущене рішення визнати котів повноправними співмешканцями міста, частиною екосистеми міста.

Організація пропонує внести зміни до Правил благоустрою міста та забезпечити регулювання чисельності безпритульних котів шляхом стерилізації з обов’язковою вакцинацією. Також пропонують проводити роз’яснювальні роботи з містянами для того, щоб попередити жорстоке поводження з тваринами.

З повним текстом петиції можна ознайомитись за посиланням.

Поділитися в соціальних мережах: