Зима в Австралії зникне до 2050 року

Команда вчених і дизайнерів з Австралії створила додаток, який допоможе жителям країни дізнатися, яким буде клімат в їх містах до 2050 року. Для цього вони проаналізували існуючі кліматичні моделі і перевели їх в доступний для сприйняття непрофесіоналами вигляд.

Як зазначає Futurism, під час роботи з’ясувалося, що через 30 років австралійські пори року не відповідатимуть тому, що є зараз.

“Наприклад, тривалі прохолодні зими залишаться в минулому. Замість звичних пір року залишиться три: весна, осінь і довге «нове літо», протягом якого температура сягатиме 40ºC і вище”.

У лютому схожий додаток представили дослідники з США. Він допомагає порівняти клімат сучасних американських міст з тим, яким він стане до 2080 року. Наприклад, Вашингтон до кінця століття нагадуватиме північ штату Міссісіпі.

Мета «кліматичних» додатків – привернути увагу громадськості до проблем глобального потепління. Втім, люди і так турбуються про майбутнє. Наприклад, в США третина молоді не готова народжувати дітей через страх перед кліматичними змінами.

Джерело: hightech.plus

Поділитися в соціальних мережах: